Galatasaray Erkek Voleybol Grubu’nda bir oyuncu ve 2 bireyde yeni tip corona virüsü (Covid-19) müspet bulguya rastlanıldı.
Galatasaray’ın resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu formda:
“Galatasaray HDI Sigorta Erkek ve Galatasaray HDI Sigorta Bayan gruplarımıza, sponsor hastanelerimiz Medical Park ve Liv Hospital’ın katkılarıyla COVID-19 PCR testleri yapılmıştır. Testler sonucunda erkek ekibimizde bir oyuncumuzda, bayan grubumuzda ise teknik grubumuzdan iki şahısta olumlu bulguya rastlanmıştır. Oyuncumuz ve teknik grup çalışanlarımız izolasyona alınmış olup nezaret altında bulunmaktadırlar.
Kamuoyuna hürmetle duyurulur
Galatasaray Spor Kulübü”
Aspor