TFF 3. Lig 3. Küme play-off final maçında Somaspor ile Pazarspor, Antalya Calista Sports Center’da karşı karşıya geldi. A Spor ekranlarından canlı yayınlanan çabada Pazarspor, rakibini 3-2 mağlup ederek TFF 2. Lig’e yükseldi..
Rize grubuna galibiyeti getiren goller 19. ve 45+1. dakikalarda Mehmet Aytemiz ve 43. dakikada Can Vural’dan (p) geldi. Manisa temsilcisinin gollerini ise 73. dakikada Nurettin Çağlar ve 90+3. dakikada Mehmet Uysal (p) kaydetti.
Pazarspor bu sonuçla Serik Belediyespor, Kocaelispor, Karacabey Belediyespor, Anagold 24 Erzincanspor, Turgutluspor’un akabinde 2. Lig’e yükselen son ekip oldu.
MAÇIN GOLLERİ
![](https://iaaspr.tmgrup.com.tr/bb8602/1200/627/0/30/1280/699?u=https://iaspr.tmgrup.com.tr/2020/07/27/catchupasporhd720p2020072720200727200727212442-1595874455738.jpeg)
![](https://iaaspr.tmgrup.com.tr/e09998/1200/627/0/10/1280/679?u=https://iaspr.tmgrup.com.tr/2020/07/27/gol-somaspor-0-2-pazarspor-1595875855089.jpeg)
![](https://iaaspr.tmgrup.com.tr/4a147f/1200/627/0/35/1280/704?u=https://iaspr.tmgrup.com.tr/2020/07/27/gol-somaspor-0-3-pazarspor-1595875921853.jpeg)
![](https://iaaspr.tmgrup.com.tr/b55f4e/1200/627/0/15/1280/684?u=https://iaspr.tmgrup.com.tr/2020/07/27/gol-somaspor-1-3-pazarspor-1595879119970.jpeg)
![](https://iaaspr.tmgrup.com.tr/4a5329/1200/627/0/51/1280/720?u=https://iaspr.tmgrup.com.tr/2020/07/27/catchupasporhd720p2020072720200727200727225743-1595880013858.jpeg)
Aspor